Blokada haker.com.pl

lankusiek

Użytkownik
Dołączył
Luty 9, 2009
Posty
28
Witam. ostatnio mam taki problem ,ze nie mogę otworzyć strony haker.com.pl mam komunikat 'Połączenie z serwerem zostało zresetowane podczas wczytywania strony.' gdy sprawdzam pingi przez wiersz poleceń to mam 'upłynoł limit czasu żądania'. Dodam ,ze restartowałem modem wielokrotnie ,ipconfig /renew też nie pomogł
smile.gif
zmienienie przeglądarki także. antywiry nawet zmieniałem i też nic:( Jednak co ciekawe czasami udaje mi się połączyć ze stroną ale bardzo rzadko !!! . czy to możliwe ,ze cos się mogło zepsuć przez to ze kiedyś zaczołem sciągac sobie strony od haker.com.pl przez program Teleport Pro (program do zapisywania stron na dysk) ??.Pisząc ten temat użyłem anonymouse.
 

lankusiek

Użytkownik
Dołączył
Luty 9, 2009
Posty
28
<div class='quotetop'>CYTAT(djmentos @ 15.02.2009, 9:54) <{POST_SNAPBACK}></div>
strona była zablokowana dla pewnych masek adresrów. Np. dla TPNeo.[/b]
chyba chciałeś powiedzieć 'strona jest nadal zablokowana' moje pytanie : Dla czego jest zablokowana ??
Ja mam Aster (kablówka) .To co mam zrobić aby móc korzystać normalnie ze strony ,wcześniej było wszystko ok a teraz jest Lipa
 

djmentos

Użytkownik
Dołączył
Maj 1, 2007
Posty
1868
<div class='quotetop'>CYTAT(lankusiek @ 15.02.2009, 15:31) <{POST_SNAPBACK}></div>
chyba chciałeś powiedzieć 'strona jest nadal zablokowana' moje pytanie : Dla czego jest zablokowana ??
Ja mam Aster (kablówka) .To co mam zrobić aby móc korzystać normalnie ze strony ,wcześniej było wszystko ok a teraz jest Lipa[/b]
widać nadal boty z Twojej sieci nie dają żyć.
 
Do góry Bottom