exe>bat>jpg

Marcel12dx

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 13, 2007
Posty
5
Witam.
Jak wszyscy wiemy ze jest nie do zdobycia format keylogera JPG.
ale mozna zrobic cos innego?

Wziosc Zbindowac Keyloger exe. z keylogerem Bat. i do tego dolaczyc jpg.

Wtedy nie wyjdzie nam JPG.
Ale wyjdzie nam koncowka JPPG.
chcialem sie dowiedziec czy jest cos tkaiego mozliwe bo byl taki temat na tym forum ale nie moge go znalesc
czy to jest mozliwe?
 

japcok15

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 10, 2007
Posty
44
Originally posted by Marcel12dx
Wziosc Zbindowac Keyloger exe. z keylogerem Bat. i do tego dolaczyc jpg.

hihi.. po co chesz binodwac 2 keylogery ze soba ?:>

i nie wiem o co Ci chodzi na poczatku piszesz tak jak bys wiedzial o co chodzi a na koncu pytanie czy takie cos istnieje
<
 

adikx

Użytkownik
Dołączył
Maj 21, 2007
Posty
415
Odpowiedziałem już na twoje pytanie w innym temacie więdz bez odpowiedniej modyfikacji w rejestrze się nie zadziała. A co do keyloggera jpg to da się zrobić wystarczy wiadomość na pm i ci wszysko wytłumacze.
 

Tadeusz Fantom

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 2, 2004
Posty
253
Jest taka możliwość pośrednia (bo błąd na tego typu podmianę rozszerzenia został dawno załatany).
Bierzemy jakikolwiek plik (jakiś plik np. nazwijmy do plik.exe), umieszczamy go w folderze z nim wkładamy plik .ico (ikony)dotyczący formatu .jpg. Następnie robimy do niego skrót, zmieniamy nazwę a konkretnie rozszerzenie w takim skrócie na .jpg (to można zrobić) no i gotowe. Jest tylko jedna wada, nie może plik występować autonomicznie, musi być łącznie z pozostałymi plikami. Aby zamaskować podstęp wysyła się np. wiele obrazków i ewentualnie plik.exe podpisuje się np. jako kodek. Ofira przeglądając pliki graficzne trafia m.in na plik z rozszerzeniem .jpg (nasz skrót plik.jpg.
Uruchamia się program plik.exe i gotowe
<

Prymitywne ale działa.
 

Kanciastoporty

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 19, 2006
Posty
1137
rozszerzenie tego pliku bedzie ciagle lnk albo pif. I podczas ogladania obrazow plik tez sie nie wlaczy (chyba ze klikniemy na ten konkretny, a przeciez nikt tak obrazow nie przeglada)
 

bortex

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 23, 2007
Posty
3
adikx, no to pytanie adix wytlumaczyl bys mi co tu zrobic zeby miec te jppg i czy jak uruchamia sie te zdiecie jppg czy widac zdiecie i laduje sie keylog czy podglad niedostempny dzineki za odpowiedz
 
Do góry Bottom