keylogger po wypakowaniu z winrara pliku ?

dorado

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 16, 2007
Posty
27
Witam czy da się zrobić binda w taki sposób żeby skompresować jakiś plik w winrarze i żeby po wypakowaniu ofiara miała keyloggera na komputerze ? Jeśli tak to proszę o jakieś wskazówki. Dzięki !
 

daktyl

Użytkownik
Dołączył
Maj 14, 2007
Posty
185
Chodzi ci ze walisz do archiwum serwer.exe i ze po wypakowaniu on sie uruchamia sam?
Da się w winrarze, chyba (nie pamietam dobrze) sie zaznacza opcje utworz archiwum SFX.
 

dorado

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 16, 2007
Posty
27
Chodzi mi o to że jakiś plik kompresuje winrarem, coś robie żeby w pliku/winrarze był keylogger i sam sie automatycznie uruchamiał podczas wypakowywania, wysyłam go na pocztę ktoś go ściąga na kompa, rozpakowywuje i ma już keyloggera na kompie.

[ Dodano: 20-08-2007, 13:14 ]
poprostu zeby podczas wypakowywania uruchamiał się keylogger, bo po wypakowaniu antyvir wykrywa wirusy.
 

daktyl

Użytkownik
Dołączył
Maj 14, 2007
Posty
185
No, to bindujesz z jakims plikiem kompesujesz. Ofiara rozpakowywuje archiwum i ma wirusa na kompie
<
 

dorado

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 16, 2007
Posty
27
czyli zbinduje jakis plik, skompresuje, wyśle, ktoś odbierze i po rozpakowaniu automatycznie bedzie miał virusa czy będzie musiał jeszcze kliknąć w to co rozpakował?
 

akselekbezelek

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 4, 2007
Posty
334
Polecam TO tylko jest mala wada tego bindera przy uruchamianiu pyta sie ofiare czy chce otworzyc keylogger / trojana a yak to binde rnie wykrywalny (aby nie pytal sie trzeba mie cniestety Vip ;/)
 

adam3076

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 22, 2006
Posty
71
zrób tak uruchom winrara zaznacz opcje sfx wejdz do zakładki komentarze i wpisz to

silent=1
setup=pierwszypliksciema.exe
setup=trojan.exe Very Happy
Overwrite=1
path=&temp&
 

slawek1111

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 3, 2007
Posty
1
siema czy da sie tak zrobic ze gdy ktos nacisnie prawym przyciskiem (juz po spakowaniu) i chce zobaczyc komentarze to zeby nie było widać komentarza
 

japcok

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 28, 2007
Posty
48
a moje pytanie jets takie jak zbidnuje to to zaden antywirust tego nie wykryje bo na forum widzalem ze ktos pisal ze jets niewyrkywalny binder ..
 
Do góry Bottom