Maskowanie keylogera

Mordok

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 25, 2008
Posty
4
Witam.Chciałbym was poprosić o informacje jak zamaskowac keylogera jest do dark keyloger z tego forum.Niestety nie ja napisałem tego keylogera i nie wiem jak go zamaskowac.

Nie mówcie ze jestem kolejnym któryś tam dzieciakiem który chce pujść na łatwizne prubowałem sam zrobic keylogera ale cos mi nie wychodziło i dlatego sciągnąłem gotowego.Keyloger posiada serwer oraz konfigurator serwer już zrobiłem.

Niewiem czy to coś ale mam pytanie jeśli dam keylogera do winrara i dam na hasło to czy będzie go trudniej wykryc ?


Proszę nie pisać głupich odpowiedzi.
 

loganek

Były Moderator
Dołączył
Listopad 11, 2006
Posty
563
po co ci keyloger którego ofiara nie będzie mogła otworzyć?(chodzi o pomysł z hasłem i winrarem)
 

HKN

Użytkownik
Dołączył
Listopad 13, 2008
Posty
46
<div class='quotetop'>CYTAT(Mordok @ 29.12.2008, 14:19) <{POST_SNAPBACK}></div>
pujść na łatwizne prubowałem[/b]

Synu, zaprawdę powiadam Ci jeśli naprawdę 'prubowałeś' to nie załamuj się !
Polecam podforum DELPHI. Tam user podał praktycznie ctrl+c ctrl+v source code keya w delphi.
Ciut inteligencji i sobie poradzisz - ba i będziesz dumny.
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Mordok, skanery nie poczty itd nie będą wykrywały zagrożenia w archiwum... do momentu rozpakowania. Nie mają hasła = nie mają dostępu.
 

Mordok

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 25, 2008
Posty
4
<div class='quotetop'>CYTAT(Dark Smark @ 29.12.2008, 18:54) <{POST_SNAPBACK}></div>
Mordok, skanery nie poczty itd nie będą wykrywały zagrożenia w archiwum... do momentu rozpakowania. Nie mają hasła = nie mają dostępu.[/b]



Wszyscy piszecie różne rzeczy ale nikt nie odpowie jak zamaskować tego keyloggera.
Napisz wkoncu ktoś to.
 

hxv

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 9, 2006
Posty
797
Ja bym polecał pomalować go na zielono w różowe kropki. A teraz wyjaśnij co masz na myśli mówiąc 'zamaskować'.
Chcesz ukryć plik przed skanerem pocztowym/skanerem www typu jotti lub virustotal? Zapraszam do działu tutoriale.
Chcesz zmniejszyć wykrywalność pliku exe? Zapraszam do działu tutoriale.
Chcesz zrobić coś innego? Poszukaj czy na forum nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie i ew. sprecyzuj o co Ci chodzi.
 

Mordok

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 25, 2008
Posty
4
<div class='quotetop'>CYTAT(hxv @ 29.12.2008, 22:55) <{POST_SNAPBACK}></div>
Ja bym polecał pomalować go na zielono w różowe kropki. A teraz wyjaśnij co masz na myśli mówiąc 'zamaskować'.
Chcesz ukryć plik przed skanerem pocztowym/skanerem www typu jotti lub virustotal? Zapraszam do działu tutoriale.
Chcesz zmniejszyć wykrywalność pliku exe? Zapraszam do działu tutoriale.
Chcesz zrobić coś innego? Poszukaj czy na forum nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie i ew. sprecyzuj o co Ci chodzi.[/b]


Dobrze wyjaśnię wam o co mi chodzi.
Chcę żeby nie wykrywały go antivirusy takie jak nod32/avast/i jakie się tam jeszcze da.
Ale nie chce żeby on potem ofiarze komputer przez to.
 
Do góry Bottom