Problemik z AVG

mariah120

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 22, 2007
Posty
23
Witam, mam nastepujacy problem. Chcialbym sie wlamac jednej osobie na kompa. Zrobilem juz serwer w programie GGT 2.2 . Jednak po wyslaniu okazalo sie ze ten numer nie przejdzie ;/ Ten ktos ma antywira dokladniej AVG. Czy moglibyscie polecic mi jakis binder, dzieki któremu serwer stanie sie niewykrywalny przez AVG. Wiem ze gdzies sie sprawdza wykrywalnosc AV na danym pliku ale nie wiem gdzie. Czy ktos moze mi powiedziec jak mam to zbindowac i czym?? Którego binder nie wykrywa AVG??
Prosze o szybka odpowiedz
 

djmentos

Użytkownik
Dołączył
Maj 1, 2007
Posty
1868
odp

GGT jest starym trojanem i kazdy AV go już zna.
Nawet Avast -->> a to znaczy, że to już jest dno ;]
Jest na tym forum taki dział trojany - made in poland - >> zajrzyj i będzie wsyzstko jasne.
 

mariah120

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 22, 2007
Posty
23
No tak, tylko ze GGT to jedyny trojan jaki udalo mi sie skonfigurowac :pPP. Nie chce (bo nie umiem
smile.gif
) korzystac z innego. Wiec dlatego pisze ten temat w dziale bindery, zeby ktos polecil mi binder dzieki któremu serwer stanie sie niewykrywalny. Wiem ze gdzies sie to sprawdza ale nie wiem jak. Móglby ktos polecic mi jakis binder??
 

mariah120

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 22, 2007
Posty
23
To w takim razie prosze o podanie mi nazw trojanow z których serwerami AVG sobie nie poradzi:) Bo mi juz od tego glowa peka:(
 
Do góry Bottom