Rejestracja

Status
Zamknięty.

beamer

Użytkownik
Dołączył
Maj 22, 2004
Posty
144
Proponuję wprowadzić zmiany w procesie rejestracji by była trudniejsza i dużo dłuższa niż szukanie na google
<
<
hehe
<
a to z tego względu, że "ludzie" rejestrują się specjalnie by zadać jakieś idiotyczne pytanie a po pierwszym założonym temacie nie ma po nich "ni widu ni słychu"..
<
 

The

Użytkownik
Dołączył
Maj 16, 2008
Posty
285
Jestem tego samego zdania
<
Ostatnio jak przeczytałem temat jakieś pokemonowej Anutki czy jakoś tak to mało co z krzesła nie spadłem xD Ludzie wyskakują na tym forum z takimi tekstami, że ...
smile.gif
Ja bym proponował do procesu rejestracji dodać takie ,,pytania'', np.: Jeżeli ktoś chce się zarejestrować na tym forum musi najpierw odpowiedzieć na 3 pytania np.: wymień 3 języki programowania, 192.0.11.2 - co to?, i oczywiście ile masz lat xD
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
hej,

ja się tak zastanawiam jak sobie niby to wyobrażacie?? Dłuższy proces rejestracji co wg Was znaczy?? Będzie trzeba wypełnić kilkustronicowe info?? To sie mija z celem, jeśli ktos bedzie chciał się tutaj zarejestrować to i tak to zrobi. A w polach do wypełnienia bedzie wpisywał bzdury. Myślicie. ze ktos miałby czas to weryfikować??

Ten skrypt dopuszcza dla nowych użytkowników 2 opcje:
- Zatwierdzenie nowych kont userów przez admina
- zatwierdzenie postów przez moderatora.

Uważam, ze obie odpadają, pierwsza nie ma pokrycia w tym temacie . Przy tak duzym forum nie ma to szans, aby sie sprawdziło.

pzdr
 

The

Użytkownik
Dołączył
Maj 16, 2008
Posty
285
Ja jestem za weryfikowaniem nowych kont przez admina
<
,,Mamy 90,207 zarejestrowanych użytkowników'' a na tym forum wypowiada się około 50 xD
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
Ta...admin zatwierdzi konto i co dalej??
To jest dobre w momencie kiedy chce sie sprawdzic multikonta czy inne takie tam, ale prawda jest taka, ze e-mail i nick podany przy procesie rejestracji nie jest wyznacznikiem tego co dany user potem napisze.

//i to wszystko z mojej strony
 

beamer

Użytkownik
Dołączył
Maj 22, 2004
Posty
144
heh to było pół żartem pół serio
<
ale jeśli chodzi o zatwierdzanie przez admina to dobre mogłoby być już samo pytanie typu "Dlaczego chcesz do nas dołączyć (co Cię interesuje, co chcesz wnieść do naszej społeczności)?" (cytat z rejestracji do pewnej grupy)... zresztą sam nie wiem
 

djmentos

Użytkownik
Dołączył
Maj 1, 2007
Posty
1868
a teraz spoglądnij z drugiej strony... chciało by Ci sie czytac dziennie po 100 zgloszen i ew. odpowiadac na nie?
Zadam ci pytanie. 192.168.19.258 - co to jest?

a po kolejne haker.com.pl to nie jest grupa żadna tylko forum.
 

Eltrial

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 27, 2004
Posty
325
Mnie dziwi tylko sprawa, dlaczego co jakiś czas są wałkowane te same tematy?
Było o tym już sto razy, trzeba czytać. Po prostu taki pomysł nie wypali - raz, że administrator nie ma czasu i ochoty by zajmować się aktywacją kont, bo forum jej non profit i nikt nie będzie siedział przy nim po kilkanaście godzin dziennie, dwa - jest to forum otwarte, a nie sekta w którą trzeba się wkupić.
<

Jeśli wprowadzone byłyby dodatkowe jakieś ograniczenia rejestracji, to byłoby jeszcze mniej osób, które się wypowiadają. A jest ich na pewno więcej niż 50, po prostu jest też sporo osób, które czytają i wchodzą nieregularnie, a wypowiadają się sporadycznie (przykład: ja).

Zresztą - nie wy płacicie za transfer, nie martwicie się obciążeniami bazy, hehe - więc skąd takie pomysły? ;-)
 

beamer

Użytkownik
Dołączył
Maj 22, 2004
Posty
144
Jeżeli jest taki dział to pozwoliłem sobie założyć w nim temat. Jeżeli pomysł nikomu nie podsunął jakiegoś innego pomysłu to nie ma problemu - tak jak napisałem pierwszy post był pół żartem pół serio. Co racja to racja, że mi nie chciałoby się siedzieć i zatwierdzać tych wszystkich kont bo patrząc po użytkownikach takich zgłoszeń może być sporo ale myślałem, że ktoś zna mniej pracochłonne sposoby..i wcale nie chodzi tu o transfer czy obciążenie bo z tym problemów (dzięki nie wiem komu) nie widać.

Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom