Wyszukiwanie na forum

Status
Zamknięty.

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
Witam, jak wiemy od jakiegoś czasu na forum zostało ustawione szukanie na 360 sekund, co bardzo uprzykra poruszanie sie po forum. ograniczenie obejmuje wszystko co związanie z szukaniem(szukaj, posty uzytkownika itp), wiadomo ze czasami za pierwszym razem nie znajdziemy tego co chcemy i co potem?? trzba czekać 5 minut aby zacząc szukać jeszcze raz, i jeszcze raz itd... Rozumiem powod ograniczenia ale czy nie lepiej dac np na 60 sekund??
smile.gif
smile.gif
albo 30
<


Jak myslicie??
 

discovery44

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 14, 2007
Posty
763
Pomysł dobry ale możesz korzystać z google przez 5 minut. Rezultat też będzie zadowalający (jeśli ktoś umie szukać).
 

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
no tak wiem przez google mozna przeszukac konktertną strone ale... jak np ktoś chce sprawdzić posty lub tematy uzytkownika?? no przecierz uważam ze 5 minut to lekka przesada chyba
<
 

discovery44

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 14, 2007
Posty
763
Naprawdę to takie ważne?
Zawsze możesz kliknąć 'wstecz'. Wymyśliłeś dziwny problem ;P
 

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
no własnie ze nie, bo klikasz np na nazwe uzytkownika nad avatarem i masz "Znajdź tematy użytkownika" i to tez opiera się na szukaniu ktore jest ograniczone czasowo
<
 

discovery44

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 14, 2007
Posty
763
Nie zrozumiałeś mnie.
['Znajdź tematy użytkownika' - Wybierasz i czytasz temat - 'Wstecz' (w przeglądarce) - Wybierasz inny temat i czytasz]
 

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
No tak, ale np powiedzmy ze szukałeś coś przed chwilką, co by nie powiedzieć jednak mi nie razu utrudnia szukanie na forum, oraz poruszanie się po nim, rozumiem ze antyflood ale nie trzeba az 5 minut
 

thc_flow

Zbanowany
Dołączył
Listopad 13, 2008
Posty
649
Legaln, kiedyś na ten temat pisałem z Ojcem Dyrektorem tego forum (bez obrazy
<
) i ograniczenie nie zostanie zmniejszone, możesz sobie płakać i płakać a najlepiej jak skasujesz profil i nie będziesz psuł krwi innym...
 

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
Płakać chyba z zalu ale napewno niedo forum..
 

Wojtek

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2007
Posty
546
możesz sobie płakać i płakać a najlepiej jak skasujesz profil i nie będziesz psuł krwi innym...[/b]
Poprostu zwrocil uwage, mial do tego prawo. Najlepiej bedzie jak zaczniesz pilnować w pierwszej kolejności siebie.
 

discovery44

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 14, 2007
Posty
763
Fakt jest dużo ale i tak nie zostanie zmienione i pytanie 'dlaczego' nic nie da. Lepiej zamknąć temat bo może być nie miło. Ale legalnl prawidłowo, że się interesujesz.
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
<div class='quotetop'>CYTAT(darecki44 @ 31.05.2009, 12:52) <{POST_SNAPBACK}></div>
i tak nie zostanie zmienione i pytanie 'dlaczego' nic nie da.[/b]

nie ręcz nigdy swoja głowa bo możesz ja stracic
<


zmienione zostało na 30s.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom