Czy jest mozliwe odbindowanie plikow ?

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Nie dosłownie.
Pliki są w zasobach czyli można je wygrzebać
smile.gif

Program reshack.
Resource Hacker
http://www.download.net.pl/2897/Resource-Hacker/
Lub innym edytorem zasobów.
 

japcok

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 28, 2007
Posty
48
bo zbindowalem z pliczkiem ktorym juz nigdzie nie moge zdobyc ;/ wiec potrzebuje tej rzeczy
<
i co mam zrobic zeby wydobyc ten pliczek ?
 

Jaco_cc

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 19, 2007
Posty
89
Originally posted by japcok
bo zbindowalem z pliczkiem ktorym juz nigdzie nie moge zdobyc ;/ wiec potrzebuje tej rzeczy
<
i co mam zrobic zeby wydobyc ten pliczek ?
Tak jak mówi Dark Smark użyj reshack'a.
 

japcok

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 28, 2007
Posty
48
prosze was o pomoc o szybka pomoc nei moge z tym wzlekac ..;/ czy dostane tutaj taka ...? prosze opiszcie mi co i jak.. bedne bardzo wdzieczny ;]
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Originally posted by japcok
prosze was o pomoc o szybka pomoc nei moge z tym wzlekac ..;/ czy dostane tutaj taka ...? prosze opiszcie mi co i jak.. bedne bardzo wdzieczny ;]
No otwierasz tym reshack, plik (open) oglądasz sobie na tym "drzewie" co jest w tym pliku.exe.
Jak dwa pliki są połączone (np: 1.exe i 2.exe) to znajdziesz gdzieś je tam i możesz je wyciągnąć klikając prawym przyciskiem i Save. Wtedy zapiszesz dany plik w danym miejscu.

Bardzo chaotycznie napisane wiem. Ale możesz przecież sam pogłówkować.
 

japcok

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 28, 2007
Posty
48
i znowu problem mam ;/ nie widze nigdzie tych plikow exe .. ;/ tzn jeden byl plik exe a drugi jpg ;/ i potrezbuje ten exe

 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953

japcok

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 28, 2007
Posty
48
probowalem obydwoma programikami odbndowac to i nie daje rady ;/ prosze o pomoc w obydwu tylko te ikonki ..
 

czeslav

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 26, 2008
Posty
1
NO wlaśnie,...

próbowałem tych programów , lecz zasoby sa napisane jakimis dziwnymi literkami i nie da sie niczego odszukać, jest możliwe ze to jakies szyfrowanie??? prosze o pomoc
 
Do góry Bottom