Destruktor 1.4

pawelloo

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 26, 2003
Posty
216
Ja ci dobrze radze usun tego trojana z serbera bo niedługo bedzie on kasowany przez Anty-Virusy i nic z uzywania go
 

nOOb

Użytkownik
Dołączył
Marzec 2, 2003
Posty
22
jak dam Administruj to wyskakuje #Zdalna administracja uaktywniona
i nic wiecej :/ co mi to daje :?:
 

Destruktor

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 26, 2002
Posty
112
Zdalna administracja działa tylko na Win 98 w sieci Microsoft Networks. Po jej uaktywnieniu masz dostęp do gościa nawet bez trojana. Musisz wejść w otoczenie sieciowe kliknąć prawym przyciskiem na komputerek ofiary i kliknąć na zdalną administrcje. Wpisujesz hasło "lama" i działasz.
<
Pozdrawiam
 

vacov

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 7, 2003
Posty
3
podrzuciłem komuś destructora 1.4 (oczywiście plik game.exe),sam go uruchomiłem i jak teraz mam się do tego kogoś włamać ??.ten ktoś jest z poza mojej sieci.Wpisuję adres IP i wyskakuje mi brak połączenia.Adres IP mam z power gg.Wiem że to lamerskie pytanie ale do dzisiaj nic nie miałem wspólnego z trojanami więc proszę o pomoc.

Przepraszam za pomyłkę oczywiście chodziło mi o destruktora.
 

SNiFF

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 21, 2002
Posty
372
Originally posted by vacov
podrzuciłem komuś destructora 1.4 (oczywiście plik game.exe),sam go uruchomiłem i jak teraz mam się do tego kogoś włamać ??.ten ktoś jest z poza mojej sieci.Wpisuję adres IP i wyskakuje mi brak połączenia.Adres IP mam z power gg.Wiem że to lamerskie pytanie ale do dzisiaj nic nie miałem wspólnego z trojanami więc proszę o pomoc.

Przepraszam za pomyłkę oczywiście chodziło mi o destruktora.

Moze ten koles ma wew. ip i nic nie zrobisz.
 

kul3k

Użytkownik
Dołączył
Maj 18, 2003
Posty
112
Ja tam nie chcę nic sugerować ale ja bym usuną jak najprędzej tego trojanika bo podejrzewam że skończy jak np. beast v2 . (wyświetli się wdzięczny komunikacik virus found)
 

Hyperion

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 7, 2003
Posty
5
re: vacov
Koleś napeno ma ognistą ściane

re: destruktor76
lepiej usuń tą stronę dobrze Ci radze, jak jest dobry trojan to po co go marnować?
 

--==Yogi==--

Użytkownik
Dołączył
Marzec 2, 2003
Posty
137
No tak ja tesh jestem za usunieciem tej strony bo zaraz nie bedzie fajnego trojanka. Jezeli cos to mozesz zainteresowanym wyslac go na maila
<
(to bylo moje zdanie) Pozdro
 

Gacek72

Użytkownik
Dołączył
Listopad 11, 2002
Posty
7
Trojan jest fajny ( congratulations ) ale jest małe "ale". Destruktor na swojej stronie wspomniał że na win xp nie można zamknąć ofierze kompa lub go zrestartować - i było by wszystko fajnie gdyby nie to, że ofiara również nie może zamknąć ani zrestartować swojego własnego kompa (ofiara w dalszym ciagu próbuje naprawić powód niewyłaczania sie kompa), a robiąc podglad ekranu którys raz z kolei funkcja przestaje działać, a komunikat o niemożności podglądniecia ekranu wyskakuje na monitorze ofiary. Mimo tych drobnych niedociągnięć uważam że został tu zrobiony kawał dobrej roboty.
Pozdrawiam
 

vacov

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 7, 2003
Posty
3
Dzięki za pomoc.Tak koleś niestety ma wew IP a trojana już usunołem z jego kompa zgodnie z wszymi radami
 

lol_ek

Użytkownik
Dołączył
Maj 30, 2003
Posty
306
Originally posted by -==Yogi==--
No tak ja tesh jestem za usunieciem tej strony bo zaraz nie bedzie fajnego trojanka. Jezeli cos to mozesz zainteresowanym wyslac go na maila
<
(to bylo moje zdanie) Pozdro

A ja wam powiem z własnego doświadczenia ze nie ma sensu usuwać strony, program już dawno poszedł w siec, wiec odpowiednie instytucje tak czy siak znajda pliki.
Jak nie pobiorą go z oficjalnej strony to zassaja pliki z innego serwisu.

Jeśli już chcesz się bawić w promowanie swojego towaru to jedynie udostępniaj „zaufanym osoba” lub wprowadzaj częste update progsa.
 

Destruktor

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 26, 2002
Posty
112
Szczerze mowiac to robie wlasnie nowego trojana, takiego tylko dla siebie, z podstawowymi niezbednymi funkcjami. Nie bedzie mial tych bledow co destruktor bo wiem juz w tym temacie duzo wiecej. Destruktora tez mam zamiar ulepszac tylko ostatnio brakuje mi czasu. Gdybym mogl zajac sie tylko tym...... to by dopiero bylo.
 

rustu

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 12, 2003
Posty
2
ej wszystko pieknie ladnie jednak jak go chcialem sciagnac to wypisalo mi zebym podal login i haslo. chcialbym zobnaczyc ten prgramik. mozecie mi pomoc
smile.gif
 

--==Yogi==--

Użytkownik
Dołączył
Marzec 2, 2003
Posty
137
Widocznie sciagales plik jakims download acceleratorem albo innym getrightsem sprubuj go sciagnac zwyklym windowsowym (bo wnioskuje ze masz win) sciagaczem
<
 

FLEJA

Użytkownik
Dołączył
Marzec 9, 2003
Posty
253
Originally posted by rustu
ej wszystko pieknie ladnie jednak jak go chcialem sciagnac to wypisalo mi zebym podal login i haslo. chcialbym zobnaczyc ten prgramik. mozecie mi pomoc
smile.gif

Hmm..... wszystko jest w nalezytym porzadku, link podany dziala poprawnie
smile.gif

W tym momenci chyba nie oplaca sie juz robic strony na haselko bo trojan poszedl juz w siec i kto mial go znalezc napewno znalazl.
Co do kolejnej wersji to zrob jak uwazasz stronke na haslo
<

Co do programu to nie mam zastrzezen kawal dobrej roboty
smile.gif
 

jaremo

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 29, 2003
Posty
63
Przetestowalem go i powiem tak
Wystawil bym ocene 4+
A dlaczego ? poniewaz:
1. Zrzutka ekranu czesto sie zawiesza
2. Czasami nie wyswietlaja sie wszystkie katalogi i pliki na danym dysku


Innych bledow nie zauwazylem.

I jeszcze jedno spostrzezenie
smile.gif
Nie wiem czy koles jest kompletnym lamuchem ale moge sie z nim laczyc mimo ze uzywa ZA pro
smile.gif



Dobra robota.



Ps.Szkoda tylko ze nie dziala przechwyt klawiatury.
 

Dajmos

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 4, 2002
Posty
134
chcialem ci podzienkowac za tego trojana w sumie jest dobry a wiec dzieki i tak dalej
 

Dajmos

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 4, 2002
Posty
134
a kiedy bedzie 2 wersja ??? bo juz sie nie moge doczekac tego przesyly plikow w 2 strony
 
Do góry Bottom