Dział download

widmo17

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 16, 2007
Posty
1089
---
 
Ostatnia edycja:

thc_flow

Zbanowany
Dołączył
Listopad 13, 2008
Posty
649
Może dalej offtop będzie, ale chciałbym wrócić do tematu wymierania sceny hack/crack w polsce. Moim zdaniem na pewno zachęciła by wielu użytkowników tego forum n.p. grupowa praca nad opensourcowym trojanem. Wątpię, żeby taka zabawa nie zaciekawiła tych, co znają się na tym, czego to forum dotyczy, a przy okazji doszkoliło tych, co już umieją conieco z programowania. Co wy na to? Przy okazji, mógłby wreszcie wyjść jakiś nowy, dobry i dopracowany polski trojan, bo z tym rzeczywiście coraz gorzej
<
Jeśli projekt powstał by w C++ lub Object Pascal/Delphi to ja się na to piszę
<
 

sinis

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 3, 2006
Posty
958
@THC_Flow, właśnie takich pomysłów nam potrzeba. Uważam, że Twój jest trafny. Sam chętnie dorzuciłbym swoje trzy grosze w jakimś teame, żeby wykodzić coś dobrego. Aktualnie piszę własnego trojana, prawie wykończony. Można powiedzieć, że jakieś doświadczenie mam
<


Kto jeszcze byłby chętny do takiego projektu?
 
K

Khalt

Gość
Ja np. byłbym wielce chętny. Ale z powodu braku czasu, a szczególnie (prawie) znikomej wiedzy nie za dużo mogę zrobić ... xP
 

loganek

Były Moderator
Dołączył
Listopad 11, 2006
Posty
563
chętnie dorzucę się do projektu. C++ i algorytmika(choć do trojanów algorytmiki wielkiej znać nie trzeba;p ale jak to nie będzie trojan to może się przydać)
 

Levy272

Użytkownik
Dołączył
Luty 25, 2009
Posty
171
Mam propozycję. Można zrobić kategorię "Przydatne linki" prowadzoną przez jakiegoś moderatora. Działał by na tej zasadzie:

1. Użytkownik dopisuje posta o następującej treści: www.adres.pl - Keylogger XXX.
2. Moderator sprawdza, czy link jest poprawny, dodaje link do listy i kasuje posta użytkownika.

(Tutaj chwila na okrzyk radości... No już, starczy.) No i w ten sposób mamy wszystkie przydatne linki w jednym miejscu. Co wy na to?
<
 

spiterbot

Użytkownik
Dołączył
Listopad 1, 2007
Posty
143

Magnefikko

Były Moderator
Dołączył
Maj 29, 2004
Posty
709
To by nie wypaliło kompletnie jeżeli conajmniej dwie nie byłyby geniuszami prakseologii xD
 

loganek

Były Moderator
Dołączył
Listopad 11, 2006
Posty
563
to fakt, nad 20 osobami trudno zapanować. maksymalnie pracowaliśmy w 5, i wiem jaki bił rozpiździel. Chyba że by się ktoś z doświadczeniem znalazł. Co nie zmienia faktu że do trojana chyba 3 osoby by wystarczyły;p
 

spiterbot

Użytkownik
Dołączył
Listopad 1, 2007
Posty
143

spiterbot

Użytkownik
Dołączył
Listopad 1, 2007
Posty
143
<div class='quotetop'>CYTAT(loganek @ 26.02.2009, 20:20) <{POST_SNAPBACK}></div>
to była górna granica...[/b]
no chyba że tak...ale jak na 3 osoby to chyba jakiś ub3r pr0 rootkit a nie trojan
 

loganek

Były Moderator
Dołączył
Listopad 11, 2006
Posty
563
ja jak już mówiłem, max 5 osób i i tak była masakra. Ale chyba najpierw trzeba wymyślić CO, potem ILE osób, a potem szukać lidera
 

Vandervir

Były Administrator
Dołączył
Grudzień 19, 2005
Posty
474
Rzeczywistość jest taka że żeby dobrze skoordynować pracę w grupie najlepsza jest praca w jednym miejscu. Najlepsze są grupy w których występuje rywalizacja, a osoby od Dead Line powinny umieć motywować, ale też same włączyć się do pracy. Gdy pracuje się za darmo łatwo zgubić motywację.

Wątpię żeby było możliwe stworzenie 2 zespołów. Idea piękna, a wyjdzie jak zawsze. (Utinam falsus vates sim)
Zostanie stworzony projekt, znajdzie się ludzi do projektu, zrobią tego trojana (Pro publico bono oczywiście), będą go ulepszać, zmieniać sygnatury co tydzień/dwa tygodnie/itd itp, po to by jakiś gówniarz z gimnazjum "Se ściągnął" i uważał się za boga hakerów bo "ale ja jego shaczylem".
(Odi profanum vulgus et arceo)

I zawsze znajdzie się jakiś co wyśle program na jakiś skaner internetowy ("Ej ale tu jest wiarus, co za guwno dajecie na tym forum").

Qui tacet, consentire videtur, I milczeć nie zamierzam.


Ite, missa est
 
Do góry Bottom