Jaki binder w versji VIP??

Wojtek3380

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 29, 2007
Posty
3
Siemka!! Chciałem się zapytać jaki radzicie kupić binder?? Napisałem już do @nbd i czekam na odpowiedź ale nie wiem czy jeszcze go sprzedaje, bo dość dawno już na forum nie pisał, a stronka nie działa.
 

abramakabra

Były Moderator
Dołączył
Marzec 16, 2003
Posty
1191
Powinien ci odpisać za parę dni więc czekaj cierpliwie
smile.gif
 

Wojtek

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2007
Posty
546
Originally posted by Wojtek3380
ale nie wiem czy jeszcze go sprzedaje,
O ile mi wiadomo nBD nadal sprzedaje swojego bindera ... (gdyby nie sprzedawał napisał by o tym w Tym temacie gdzie można ściągnąć wersje demo ... ;P )

Ile tych wojtków jeszcze na forum będzie ;P ??
 

Jaco_cc

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 19, 2007
Posty
89
Ja sam kupiłem wersję VIP nBindera 2.0 i go serdecznie polecam.
Cena:
wersja VIP50, kosztuje 50 złotych. Dostępna jest tez wersja VIP30
za 30 złotych ale bez aktualizacji.
Ja mam wersję VIP50 i aktualizacje są darmowe przez 2 miesiące potem 10zl za każdy miesiąc (oczywiście jak chcesz).

P.S Dobre jest to że tego bindera nie shackujesz. Sprawdza twoje nr dysku i inne jakieś numery i tworzy kod który działa na wyznaczonym komputerze. Program można pobrać na http://www.nbdtools.yoyo.pl/ ale ze względu że stronka nie działa możesz pobrać go TUTAJ. Albo poczekaj na odpowiedź nBD to wszystkiego się dowiesz.
Pozdrawiam
 

T$cr!pt3r

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 23, 2007
Posty
207
Skorzystam z okazji i zapytam, czy nBinder binduje pliki wykrywalne na niewykrywalne?
Bo napisałem binder co binduje pliki wykrywalne na niewykrywalne, tylko program który służy do "odbindowania" jest wykrywalny przez 3AV, oczywiście pokonać te AV mogę, tylko dużo roboty i te pytanie dlatego bo nie jestem pewny czy napisać owy binder czy nie..
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
nie do konca rozumiem twoje pyatanie ale kazdy binder binduje pliki i w momecie zbindowania staja sie niewykrywalne lecz jak juz uruchomisz zbindowany plik znow staje sie wykrywalny. A to tak każdy binder robi
 
Do góry Bottom