[NEW] shoutbox

Shoutbox na forum

  • Tak

    Votes: 0 0,0%
  • Nie

    Votes: 0 0,0%
  • Nie wiem

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

dezerter_af

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 26, 2007
Posty
62
Witam !

Raczej post do Achatesa i modow... moze postawicie na forum shoutboxa ? bylo by czasem szybciej i raczej nie bylo by pisanych tylke glupich postow typu "jak wlamac sie na gg"...

Pozdrawiam !

/edit Vandervir
Macie sondę
 

nitr0

Użytkownik
Dołączył
Maj 15, 2007
Posty
537
czyli chciałbyś shoutboxa zawalonego pytaniami "jak zhaczyć tibię" i "jak włamać się na gg"? imho głupota... lepiej założyć temat "Piszcie sobie lamy" żeby się tam pytali o co chcieli xD raczej nie przejdzie..
<
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
shoutbox ok, ale z zasadami takimi jakie obowiazuja na forum, czyli zadnych "znienawidzonych" pytan, z tym ze pomysl i tak nie przejdzie
<
 

Shadowsun

Użytkownik
Dołączył
Październik 14, 2007
Posty
16
Shoutbox - tak, ale na mniejszych forach. Jeśli już to dla określonej grupy. Np od 10 postów, albo stały dostęp po wykonaniu jakiegoś w miarę prostego zadania, aby nie każdy mógł w nim pisać
<
.
 

nitr0

Użytkownik
Dołączył
Maj 15, 2007
Posty
537
<div class='quotetop'>CYTAT(Shadowsun @ 23.04.2008, 23:49) <{POST_SNAPBACK}></div>
dla określonej grupy. Np od 10 postów[/b]
też mi selekcja.. chyba zero zgubiłeś xD każda #%^$#@ naklepie 10 postów żeby tylko dowiedzieć się jak zajumać konto tibii kolegi xP a z reszta i tak by nikt tam nie pisał
smile.gif
tzn z userów. no chyba że MaLy który takie bajerki lubi xD zbędny gadżecik
<
 

Kopaczka92

Użytkownik
Dołączył
Luty 2, 2008
Posty
274
ShoutBox a IRC to jest różnica
smile.gif
Jak nie widzisz różnic to twój pech. Moim zdaniem shoutbox można by było zrobić. Spróbować zawszę można :]
 

Kopaczka92

Użytkownik
Dołączył
Luty 2, 2008
Posty
274
Są dobre i złe strony. Moim zdaniem warto spróbować
<
Nowa wersja forum też ma dobre i złe strony. Niektórzy nie akceptowali jej na początku a teraz te forum zachwalają ^^ Jakby Achates zadecydował np. że ShoutBox będzie na okres próbny to będzie to dobra decyzja. Niekoniecznie będzie zaspamowany :]
 

Kopaczka92

Użytkownik
Dołączył
Luty 2, 2008
Posty
274
To zależy od decyzji Achatesa. A może by zrobić ankiete Co chciałbyś mieć na forum :
Klijenta IRCa Online
ShoutBoxa
Jest dobrze tak jak jest :]

Sądzę że to powinno rozwiązać problem
smile.gif
 

nitr0

Użytkownik
Dołączył
Maj 15, 2007
Posty
537
<div class='quotetop'>CYTAT(h4ck3r15 @ 26.04.2008, 10:47) <{POST_SNAPBACK}></div>
mam nadzieję że się nie zgodzi xP[/b]
<div class='quotetop'>CYTAT(D0han @ 26.04.2008, 17:26) <{POST_SNAPBACK}></div>
A ja mam nadzieję, że się nie zgodzi.[/b]
nie ma to jak sprzeczność zdań xD


<div class='quotetop'>CYTAT(Kopaczka92 @ 26.04.2008, 18:57) <{POST_SNAPBACK}></div>
A może by zrobić ankiete Co chciałbyś mieć na forum :[/b]
to rób
smile.gif

omg... FF jest za free xD
 

likoms2

Użytkownik
Dołączył
Luty 12, 2008
Posty
50
A ja mam nadzieję, że się nie zgodzi.[/b]

Też tak myślę po co ci shoutbox jak masz irca. Chcesz pogadać ?? wejdź na irca a nie zawracasz głowę, jakby Modelatorzy nie mieli co robić, tyko twoje jakieś dziwne zachcianki spełniać.
 

maly3900

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 18, 2005
Posty
362
no chyba że MaLy który takie bajerki lubi xD[/b]
- a ja bym pisał. xd

Jestem kategorycznie `na TAK` z Sboxem ;D
 
Do góry Bottom