Nowy binder zapraszam do testow

N

nBD

Gość
Witam

napisalem niedawno bindera, prostego, lekkiego (pare kb) ale bardzo skutecznego, chcialbym posluchac uwag na jego temat, czyli co zmienic, dodac i cos tam jeszcze.
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
W czym pisałeś bindera?
Chociaż byś podał nazwe/screeny...
myślałem że beta daje się na wielką skale żeby wykryć błędy, by w następnych wersjach je naprawić, nowe wersje powinły być niewykrywalne... :hmmm:
=]
 

szynszyl1988

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 7, 2006
Posty
3
Mi za każdym razem pokazuje sie komunikat "Sprawdź dane wejściowe". Może opisz pokolei co trzeba zrobić żeby zbindować plik( jestem początkujący
<
)
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Z obrazka wynika ze prostota zadziwia... polecam dla poczadkujacych jak dziala
smile.gif

Dodaj zmiane ikony
<
 
N

nBD

Gość
pierwszy plik na liscie to ten z ktorym chcesz cos zbindowac (np. obrazek jpg), kolejne to moga byc np. programy. tylko pierwszy plik na liscie bedzie uruchomiony jako widoczny, reszta bedzie ukryta (np. notepad bedzie niewidoczny na ekranie ale bedzie na liscie procesow). zeby dodac plik kliknij na +, zeby usunac zaznacz plik na liscie i kliknij -. potem wybierasz pod jaka nazwa zapisac - klikasz [...]. potem bind. jesli wszyskto wpisales dobrze nie pojawi sie zadna wiadomosc a jedynie plik na dysku ze zbindowanymi bajerami.
-----
wysylam tylko aktywnym uzytkownikom, jezeli masz < 20 postow albo jakies mierne wypowiedzi w stylu "jak skonfigurowac..." to oszczedz sobie czasu na pisanie do mnie
 

LiL BLaCK 96

Użytkownik
Dołączył
Październik 18, 2006
Posty
59
na wjazd
ilość postów nie świadczy o stopniu zaawansowania usera, ktoś kot ma 5 postów może wiedzieć znacznie więcej niż Dark Smark, więc nie traktuj każdego co ma mało postów za lamera, gdyż sam nie masz zadużo postów....

co do programu to FAJNIE WYGLĄDA bo ilość postów nie pozwala na przetestowanie...

pomyśl nad tym i udostępnij program na forum...

PoZdRo


PS nie żebym ta coś miał do Ciebie ale dziwnie sie zachowujesz... Yo
 

bait13

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 8, 2005
Posty
90
jak udostepni na forum to bedzie wykrywalny dlatego jest dla ludzi którzy sie udzielaja na forum i maja troszke wiedzy w głowie
<
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Originally posted by LiL BLaCK 96
na wjazd
ilość postów nie świadczy o stopniu zaawansowania usera, ktoś kot ma 5 postów może wiedzieć znacznie więcej niż Dark Smark, więc nie traktuj każdego co ma mało postów za lamera, gdyż sam nie masz zadużo postów....

co do programu to FAJNIE WYGLĄDA bo ilość postów nie pozwala na przetestowanie...

pomyśl nad tym i udostępnij program na forum...

PoZdRo


PS nie żebym ta coś miał do Ciebie ale dziwnie sie zachowujesz... Yo

LiL BLaCK 96 EJ o co ci chodzi? gdzie się wywyższam... :hmmm: :glupek2:

Tutaj??
W czym pisałeś bindera?
Chociaż byś podał nazwe/screeny...
myślałem że beta daje się na wielką skale żeby wykryć błędy, by w następnych wersjach je naprawić, nowe wersje powinły być niewykrywalne... :hmmm:
=][/b]
czy tutaj??
Z obrazka wynika ze prostota zadziwia... polecam dla poczadkujacych jak dziala
smile.gif

Dodaj zmiane ikony
<
[/b]
Napisałem że w 1 poście za mało dał info o binderze... ;]

LoL BLaCK 96 laik z ciebie nie umiesz czytać ze zrozumieniem... i nie musisz cytować regulaminu... :]
 

LiL BLaCK 96

Użytkownik
Dołączył
Październik 18, 2006
Posty
59
hej DARK chyba mnie nie zrozumiałeś...
nie czytasz uważnie...

Originally posted by LiL BLaCK 96 wcześniej+--><div class='quotetop'>CYTAT(LiL BLaCK 96 wcześniej)</div>
ilość postów nie świadczy o stopniu zaawansowania usera, ktoś kot ma 5 postów może wiedzieć znacznie więcej niż Dark Smark[/b]

czytutaj widzisz tekst, w którym napisałem że sie wywyższasz ? raczej nie... to raczej Ty nie czytasz uważnie... :glupek2:
w powyższym txt napisałem, że kolega autor bindera myśli, że jak ktoś ma mało postów to jest początkujący a tak wcale nie jest...a nie kucza że sie wywyższasz...
byłeś tutaj przykładem tego, że masz sporo postów i wiesz jak na dzisiaj dużo na temat hackingu...

zrozum...


PS. sorry za offtopic....yo ;]

i

<!--QuoteBegin-jeszcze to

PS nie żebym ta coś miał do Ciebie ale dziwnie sie zachowujesz... Yo
ta oto fraza nie dotyczy Ciebie a autora binderka....
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Originally posted by LiL BLaCK 96+--><div class='quotetop'>CYTAT(LiL BLaCK 96)</div>
hej DARK chyba mnie nie zrozumiałeś...
nie czytasz uważnie...

Originally posted by LiL BLaCK 96 wcześniej@
ilość postów nie świadczy o stopniu zaawansowania usera, ktoś kot ma 5 postów może wiedzieć znacznie więcej niż Dark Smark

czytutaj widzisz tekst, w którym napisałem że sie wywyższasz ? raczej nie... to raczej Ty nie czytasz uważnie... :glupek2:
w powyższym txt napisałem, że kolega autor bindera myśli, że jak ktoś ma mało postów to jest początkujący a tak wcale nie jest...a nie kucza że sie wywyższasz...
byłeś tutaj przykładem tego, że masz sporo postów i wiesz jak na dzisiaj dużo na temat hackingu...

zrozum...


PS. sorry za offtopic....yo ;]

i

<!--QuoteBegin-jeszcze to
PS nie żebym ta coś miał do Ciebie ale dziwnie sie zachowujesz... Yo
ta oto fraza nie dotyczy Ciebie a autora binderka....[/b]
Właśnie się dziwiłem co taki nagły atak na mnie, i offtopic.
Następnym razem jak już coś tworzycie to róbcie obszerniejszy opis i najlepiej screeny...
<
 
N

nBD

Gość
ej LiL Black dopisz jeszcze 4 posty i moze ci wysle.
Bindera nie dostali ci ktorzy mieli daremne posty albo brak. Na 20 osob dostalo go
7 i tyle wystarczy.
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
Originally posted by nBD
ej LiL Black dopisz jeszcze 4 posty i moze ci wysle.
Bindera nie dostali ci ktorzy mieli daremne posty albo brak. Na 20 osob dostalo go
7 i tyle wystarczy.

Mysle ze nie ma co sie sprzeczac z nBD bo on ustala zasady bo to jego binder
smile.gif
 

LiL BLaCK 96

Użytkownik
Dołączył
Październik 18, 2006
Posty
59
ej LiL Black dopisz jeszcze 4 posty i moze ci wysle.
Bindera nie dostali ci ktorzy mieli daremne posty albo brak. Na 20 osob dostalo go
7 i tyle wystarczy.[/b]

okej, ja nie chce sie sprzeczać ani gnoić inych bo to na nic sie zdaje....poprostu dziwią mnie niektórzy ale cóż zrobić.....

dopisze jeszcze te posty ale nie będę się spieszyć....

PoZdRo
 

boness

Użytkownik
Dołączył
Październik 29, 2005
Posty
209
Originally posted by TenZdołu+--><div class='quotetop'>CYTAT(TenZdołu)</div>
a bym chętnie przetestował... mozesz mi przesłac na PW :<[/b]



<!--QuoteBegin-nBD

wysylam tylko aktywnym uzytkownikom, jezeli masz < 20 postow albo jakies mierne wypowiedzi w stylu "jak skonfigurowac..." to oszczedz sobie czasu na pisanie do mnie

czytaj calosc ;f
 
Do góry Bottom