Przerwy w działaniu hcp i spam !!

Achates

Były Administrator
Członek Załogi
Dołączył
Listopad 16, 2001
Posty
147
Witam

Sprawa:

1. Ciągłe przerwy w działaniu forum, spowodowane są atakiem DDoS, na domene haker.com.pl jak też kilka innych, o czym zapewne większość już wie,
smile.gif

na chwile obecną użytkownicy neo, mogą mieć problemy z wejściem na forum, (sporo ilość zakresów IP została zablokowana), ale w takim przypadku i tak nie przeczytają tej informacji
smile.gif


2. w ostatnich dniach nasilił się spam rozsyłany między innymi na adresy email użytkowników forum, zazwyczaj z zaproszeniem na inne forum lub stronę, z informacja

"To ze dostales tego emaila oznacza ze zarejestrowales sie na forum
warezus.eu, haker.com.pl, tswarez.org, everythings.pl i zgodziles sie
otrzymywac maile od redakcji forum."


chciałbym poinformować, że żadne adresy email użytkowników hcp nie zostały sprzedane czy też udostępnione
adresy pochodzą zapewne z bazy która w kwietniu została wykradziona i przez jakiś czas udostępniona na http://rapidshare.com/files/107664565/.......................

3. Na koniec aby było jeszcze "śmieszniej" dostałem propozycje zakupy takiej listy adresów, zapewne nie ja jeden, tu wiecej na ten temat, proszę zwrócić uwagę na "Maile pochodza z moich bylych for takich jak np haker.com.pl..."
osoba wysyłające te propozycje posługiwała się przy kontaktach adresem [email protected]


Pozdrawiam Achates
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
najwazniejsze ze forum juz działa. A tak pozatym to ten kto chce wejsc na forum to tez znajdzie sposob na ominiecie blokady wejscia dla neo
smile.gif
 

dma

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 31, 2005
Posty
1
Od pewnego czasu dostaje wlasnie jakies gowna typu warezteamy, pwteamy itp. Co ciekawe proba odzyskania hasla do takiego serwisu konczy sie fiaskiem (nie ma takiego uzytkownika itd). Przyklad z dzisiejszego dnia, otrzymalem tego maila 10h po mailu od Achatesa. Oczywiscie polecialo przez spamcop.net i na pl.internet.mordplik. Celowo nie wycinam adresow email spamera, aby spamboty nie glodowaly
<


Return-Path: <[email protected]>
Received: by o2.pl (o2.pl mailsystem) with LMTP;
Tue, 09 Dec 2008 20:28:51 +0100
Received: from serv1.brechta.pl [84.16.230.249]
by mx8.go2.pl with ESMTP id zXMvzA;
Tue, 09 Dec 2008 20:28:51 +0100
Received: from nobody by 84-16-230-249.internetserviceteam.com with local (Exim 4.63)
(envelope-from <[email protected]>)
id 1LA8GJ-0004pO-1d
for x; Tue, 09 Dec 2008 20:28:51 +0100
To: x
Subject: Darmowe Gry MP3 Filmy
From: "[email protected]" <[email protected]>
Message-ID: <[email protected]>
MIME-Version: 1.0
Content-Type: text/plain; charset="ISO-8859-2"
Content-Transfer-Encoding: 8bit
X-Priority: 3
X-Mailer: vBulletin Mail via PHP
Date: Tue, 09 Dec 2008 20:28:51 +0100
X-O2-Trust: 3, 49

Witaj, chcialbym Cie zaprosic do starego aczkolwiek odnowionego forum na ktorym znajdziesz wiele ciekawych plikow i nowosci takich jak GTA 4, Far Cry 2, NFS Undercover oraz SAW 5 czy tez plytke Peja - Solufka i wiele wiele innych
<


Zapraszamy na http://www.pwteam.org[/b]
 

nowy_me

Użytkownik
Dołączył
Luty 7, 2007
Posty
451
<div class='quotetop'>CYTAT(grzonu @ 9.12.2008, 18:35) <{POST_SNAPBACK}></div>
najwazniejsze ze forum juz działa. A tak pozatym to ten kto chce wejsc na forum to tez znajdzie sposob na ominiecie blokady wejscia dla neo
smile.gif
[/b]
no oczywiście że da się obejść tą blokadę, ale jak wchodzę przez serwery proxy to strona działa kilka razy wolniej niż normalnie, więc mam pytanie do Administracji forum: kiedy ta blokada zostanie zdjęta?
 

The

Użytkownik
Dołączył
Maj 16, 2008
Posty
285
Czy nadal istnieje blokada? Mam problemy z połączeniem z HCP, nie mam Neostrady
smile.gif
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
Tak, niektóre są jeszcze zablokowane
 
Do góry Bottom