Pyt dot. SFXa

hack4funs

Użytkownik
Dołączył
Październik 12, 2007
Posty
5
Witam!

Wpadł mi dziś genialny pomysł, w którymś temacie wcześniej wspomniałem o niemieckiej stronie z koderami (poszukaj se sam
<
, nie będe udostępniał dzieciom neostrady żeby zaraz wsio było wykrywalne!!)

Wspominałem też, że po kodowaniu większość trojanów traci niektóre właściwości i tak na przykład Katiusz 2.0 przestaje dopisywać się do autostartu oraz do pliku svchost.exe - w procesach jest widoczny jako server.exe(czy jak go tam nazwiemy)....

To jest cena, cena całkowitej niewykrywalności.... zastanówmy się teraz... ile jest lamerów nie wiedzących nawet co to procesy a posiadających dobrego AV? Dużo, bardzo dużo, więc ta "obecność" w procesach to pikuś, nie każdy to obserwuje tym bardziej, że przy umiejętnym obchodzeniu się z taką zabawką jaką jest koń trojański - jego obecność jest praktycznie niezauważalna przez zwykłego usera.

Rodzi mi się teraz takie pytanko, czy jest program, który stworzyłby SFXa, który część plików rozpakowuje np. na pulpit i jeden pliczek(serwer) - gdzie indziej?

Chciałbym konkretnie wrzucić do katalogu C:Docs and settingsUserMenu startAutostart
smile.gif


Wpadł mi pomysł żeby rozsyłać paczkę mptrójek - zamieszczoną na przykład na RS a w niej trojanik i to wszystko oczywiśćie SFX - mp3 idą na pulpit - trojan do katalogu autostart... ofiara nawet nie musiała by go włączać, po następnym resecie włączył by się sam
<
 

SZKOD[nick]

Były Moderator
Dołączył
Maj 2, 2003
Posty
808
Stwórz archiwum w empetrójek, a później dodaj plik z folderu autostart i w zakładce "zaawansowane" zaznacz gdzieś, żeby zachowywało ścieżkę razem literą dysku. Przetestuj, może to wystarczy.
 

hack4funs

Użytkownik
Dołączył
Październik 12, 2007
Posty
5
Kolego, nie zrozumiałeś mojego posta, nic a nic - przeczytaj go jeszcze RAZ ZE ZROZUMIENIEM, a jak to nie pomoże to JESZCZE RAZ.
 
Do góry Bottom