Rar

bismak

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 28, 2007
Posty
33
Jak zapakować plik z rozszerzeniem exe żeby po kliknienciu na archiwum automatycznie sie odpalał bez wypakowywania go?
 

0wn3r

Były Moderator
Dołączył
Marzec 10, 2007
Posty
1330
Nie da się tak. Natomiast, da się zapakować plik w archiwum SFX, następnie automatycznie po wypakowaniu, plik by się uruchamiał. Jest tam taka opcja
<


Edit : Dark Smark, mnie wyprzedził
<
 

bismak

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 28, 2007
Posty
33
Jeszcze jedno pytanko jak nagram na Płyte plik exe i zrobie mu w notatniku "autoruna" to po włożeniu płyty odrazu sie uruchomi ten plik czy nie? Jeśli tak to można to samo zrobić na mp3 albo na pendrive?
 

bismak

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 28, 2007
Posty
33
No ale w większość kompów ma autoruna z płyty ..

A i jeszcze taka mała prośba czy ma ktoś link do Vsk 3.0 bo to chyba najlepszy keylogger(według mnie) szukam i szukam i nie znalazłem....ten link co podany jest na forum to z niego sie nie da pobrać. Więc jak ktoś ma to prosze o link ale czysty!
<
 

zaqq

Użytkownik
Dołączył
Marzec 24, 2008
Posty
1
Mam Pytanie;]

Co wpisac w
Path=
SavePath

zeby pliki wypakwoaywaly sie do folderu gdzie zostal uruchomiony plik
czyli na przyklad uruchamiam go na pulpicie to sie wypakuej wsyzstko na pulpit i uruchomi z pulpitu lub uruchomie na dysku E to wypakuje mi wszytko an dysk E i uruchomi stamtad
 

Bretos

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 11, 2008
Posty
142
omg... przeczytaj posty wyżej i wbij w te linki... a konkretnie (jakbyś nie znalazł tych postów wyżej) to chodzi o ten.
 
Do góry Bottom