Skiny

thc_flow

Zbanowany
Dołączył
Listopad 13, 2008
Posty
649
Czy można prosić o większą ilość skinów forum? Podstawowy jest dla mnie zbyt sztywny, natomiast Aero niezbyt mi się podoba ze względu choćby na pochodzenie. Gdyby było ich więcej łatwo by można dopasować wygląd do własnych preferencji.. Poza tym w skinie Aero znajduję się parę błędów (niepełne tłumaczenie, napis Search za bardzo przesunięty w lewo przez co "wychodzi" z pola edycji. Sprawdzałem pod Operą i Firefoxem3)
 

widmo17

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 16, 2007
Posty
1089
Popieram! xD Trochę ciekawszych stylów by było ok, mi też `black` nie podchodzi, a `aero` w kilku miejscach się wysypuje ;]
 

thc_flow

Zbanowany
Dołączył
Listopad 13, 2008
Posty
649
Chcesz stworzyć? dlaczego nie..ale tu jest problem, że admin jak narazie nie wgrał nic nowego:/
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
Widzisz Achates... siedzisz w branży od lat, a tu nagle czytasz, że może nie potrafisz albo masz z tym problem. I do tego bold'em .
Dobre xD
 

Achates

Były Administrator
Członek Załogi
Dołączył
Listopad 16, 2001
Posty
147
Witam
skiny zostały wrzucone na szybko i jak to bywa w życiu zostały, ja osobiście preferuje jeden oryginalny ale "własny" za obecnym też nie przepadam
smile.gif

na chwile obecną nie zanosi się abym złapał wolna chwile na wymyślenie czegoś.
O nowym, skinie, logo było już sporo na forum i na pisaniu się skończyło.

Zawsze powtarzam jeśli ma ktoś pomysł na skórkę, wystarczy projekt graficzny to z miła chęcią zapraszam


Pozdrawiam ACHATES
 

thc_flow

Zbanowany
Dołączył
Listopad 13, 2008
Posty
649
No to zostaliśmy już nawet bez Aero...skutek: odwrotny od zamiaru;P

Normalnie Admin odpisał w moim wątku, chyba się powieszę ze szczęscia ;D
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
<div class='quotetop'>CYTAT(THC Flow @ 10.03.2009, 21:07) <{POST_SNAPBACK}></div>
No to zostaliśmy już nawet bez Aero...skutek: odwrotny od zamiaru;P[/b]

no przeciez twierdzisz:
natomiast Aero niezbyt mi się podoba ze względu choćby na pochodzenie (...)Poza tym w skinie Aero znajduję się parę błędów (niepełne tłumaczenie, napis Search za bardzo przesunięty w lewo przez co "wychodzi" z pola edycji. Sprawdzałem pod Operą i Firefoxem3)[/b]

wiec o co tym razem miauczysz?

-------------

Wy wszyscy widzicie tylko i wyłacznie to co Wam się nie podoba. Nie potraficie docenić ani wysiłku, który był wkładany kiedys w stronę, potem i forum a teraz tylko forum.
Nie macie zielonego pojęcia o niczym co dzieje sie po drugiej stronie, bo 99% z Was jak już posiada jakieś własne forum to na darmowych hostingach gdzie o nic nie trzeba sie martwić tylko o przyciaganie nowych użytkowników.A tak o nie dbacie, że upadaja po max kilku miesiącach, bo Wam się odechciewa. Ba, żeby chociaż niektórzy wiedzieli na czym w ogóle polega administracja serwera...niektórzy myśla, że na sprawdzaniu logów
smile.gif

Ta strona własnie dzięki zaangażowaniu przetrwała tak długo, moze więc lepiej wziąć przykład??

Wiecznie tylko pretensje i pretensje...
Macie w pełni darmowe forum, nie komercyjne, możecie z niego korzystac do woli, nic nie jest Wam ograniczane, nie ma żadnych płatnych sfer...tego nie widzicie, no po co...chcecie nowe skiny i inne rzeczy-ok, ale jak nie dostajecie to od razu się rzucacie - no ba-to jest przecież najważniejsze.


pozdrawiam

//ani administrator ani nikt z moderatorów nie miał nic wspólnego z tym co tu napisałam
 

thc_flow

Zbanowany
Dołączył
Listopad 13, 2008
Posty
649
Nie widzę samych wad, widać że forum jest naprawdę starannie prowadzone, zarówno przez Achatesa (update oprogramowania, prawie brak awarii) jak i Moderatorów, którzy dbają aby żaden dzieciak neo za bardzo życia nie uprzykrzał..na prawdę jestem za to wdzięczny, ale skórki naprawdę by się przydały...
 

afrix

Użytkownik
Dołączył
Luty 8, 2009
Posty
17
<div class='quotetop'>CYTAT(THC Flow @ 11.03.2009, 14:30) <{POST_SNAPBACK}></div>
Nie widzę samych wad, widać że forum jest naprawdę starannie prowadzone, zarówno przez Achatesa (update oprogramowania, prawie brak awarii) jak i Moderatorów, którzy dbają aby żaden dzieciak neo za bardzo życia nie uprzykrzał..na prawdę jestem za to wdzięczny, ale skórki naprawdę by się przydały...[/b]
to po co piszesz ? ^ _ ^
 

thc_flow

Zbanowany
Dołączył
Listopad 13, 2008
Posty
649
Nie skomentuję tego.. wróć do pierwszego posta to się dowiesz po co piszę, a właściwie o co proszę :|
 
Do góry Bottom