--= WSB v1.0by Wojass =--

Chochlik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 10, 2003
Posty
391
Nie zgadzam sie ze stenem ze produkt do kitu bo prawie kazdy binder rozpakowuje pliki na dwa tylko po prostu w ukryciu, ale prawda jest ze nie kzady binder rozdwja, slyszalem cos o tym ze kod drugiego porgramu po prostu dopisuje sie do pierwszego i sie otwiera, ale to troche trudniej zrobic...
 

zuku18

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 27, 2004
Posty
8
lol

Wojass co z linkiem do twojego bindera mi nie działa
<
zrób coś z tym jeśli możesz ?
 

sten

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 5, 2004
Posty
20
Originally posted by Plik
hehe ... sten: z reguly pierwsze wersje nigdy nie sa perfekcyjne ... :/ zawsze cos sie znajdzie ... Nie gadaj ze ten produkt nie nadaje sie do uzytku ... :/

Ok zgadzam sie troszke przesadzilem ale powiedzmy sobie szczerze takie rozwiazanie nie jest najlepsze. Uzywam bindera "ZOMBI" sciagniety z www.haker.com.pl i nie rozdwaja on pliku tylko wrzuca do WINDOWS jeden ze skladnikow czyli trojana
<
a nie tak jak u ciebie ze mozna zobaczyc ten proces.
I nie denerwuj sie Wojtass za slowa krytyki bo bez nich pewnie spoczal bys na laurach czytajac te wszystkie schlebne odpowiedzi i zaprzestal tuningowania swoich programow. Takze zachecam do poprawy bledow i bardzo chetnie skozystam z nowego produktu. Bardzo mi sie podoba mozliwosc polaczenia wiecej niz 2 rzeczy w twoim binderze (w moim tylko 2) i urozmaicone opcje ale wole nie ryzykowac na kompie ofiary

POZDRO 600v
 

Wojass

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2003
Posty
347
no dobra sciaglem tego Joiner wlaczam i co widze ?

"EXTRACT FILES TO" ! temp, windows, sytem,curent czyli to samo co w WSB tylko u mnie brakuje TEMP
 

sten

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 5, 2004
Posty
20
Zauwaz ze jak uruchamiasz zbindowany plik w JOINER 2.4 to nie widzac procesu rozdwajania np: w TEMP jak sam mowisz. A u ciebie tak i eliminujac ten blad (moim zdaniem) sprawisz ze twoj program bedzie bardzo dobry. Bo naprawde mi sie podoba gdyby nie to.

POZDRO 600v
 

...MiC...

Użytkownik
Dołączył
Maj 10, 2004
Posty
44
ehh i juz cos mi sie zjebało wszystko było dobrze az
do dzisiaj normalnie che zbindowac plik exe. na html no i
binduje ale .... jest ikonka taka jak byc powinna jest
nazwa index ale jak nadusze na to to
wyskakuje okno z napisam


"MIME-Version: 1.0 Content-Location:WSB:///wsbuc.exe Content-Transfer-Encoding: base64 TVpQAAIAAAAEAA8A//8AALgAAAAAAAAAQAAaAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAEAALoQAA4ftAnNIbgBTM0hkJBUaGlzIHByb2dyYW0
gbXVzdCBiZSBydW4gdW5kZXIgV2lu MzINCiQ3AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAFBFAA
BMAQgAGV5CKgAAAAAAAAAA4ACOgQsBAhkA kAEAAIAGAAAAAAAEngEAABAAAACgAQAAAEAAA
BAAAAACAAAEAAAAAAAAAAQAAAAAAAAAAGAIAAAE AADkpggAAgAAAAAAEAAAQAAAAAAQAAAQAAAAAAA
AEAAAAAAAAAAAAAAAAMABANILAAAAEAIAbEkG AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA8AEA7B0AAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAADgAQAYAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAQ09ERQAAAACw jgEAABAAAACQAQAABAAAAAAAAAAAAAAAAAAAIAAA
YERBVEEAAAAAyAkAAACgAQAACgAAAJQBAAAA AAAAAAAAAAAAAEAAAMBCU1MAAAAAANkIAAAAsAE
AAAAAAACeAQAAAAAAAAAAAAAAAAAAAADALmlk YXRhAADSCwAAAMABAAAMAAAAngEAAAAAAAAAA
AAAAAAAQAAAwC50bHMAAAAADAAAAADQAQAAAAAA AKoBAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAMAucmRhdGEAABgAAAAA
4AEAAAIAAACqAQAAAAAAAAAAAAAAAABA AABQLnJlbG9jAADsHQAAAPABAAAeAAAArAEAAAAAAAAAAAAAAAAAQAAAUC5yc3JjAAAAbEkGAAAQ AgAASgYAAMoBAAAAAAAAAAAAAAAAAEAAAFAAAAAAA
AAAAAAAAAAAMAIAAAAAAADgAQAAAAAAAAAA AAAAAABAAABQAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAQQ QAADB0Jvb2xlYW4BAAAAAAEAAAAAEEAABUZhbHNlBFRy
dWWNQAAsEEAAAQdJbnRlZ2VyBAAAAID/ //9/i8BEEE
AAAQRXb3JkAwAAAAD//wAAkFgQQAAFC1Nob3J0U3RyaW5n/
4vAbBBAAAoGU3RyaW5n wBBAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAADA
EEAABAAAAAAAAADMOUAA2DlAANw5QADg.............. "



oco chodzi?? przedtem wszystko było oki !!! aha i jeszcze jedno jak binduje na rozszerzenie bat. pif. exe. scr. i com no to nie pojawia sie okno tak jak w przypadku HTML ale jak nadusze na to, to obok wyskakuje ikonka tego pliku co chciałem zbindowac w czym jest problem i dlaczego tak sie stało przypominam ze wczesniej wszystko było okii :/

pozdroo

p.s mam nadzieje ze mnie skumaliscie heh
<
[/i]
 

Cavaan

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 5, 2002
Posty
80
Cos mi sie zdaje, ze strona nie ma zdefiniowanego kodowania i dlatego u mnie zamiast niektorych polskich litera pojawiaja sie krzaczki.
 

Plik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2004
Posty
319
wiesz Wojass wydaje mi sie ze przy wiekszyh plikach dluzej pakuje niz poprzednia wersja ;/
 

Plik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2004
Posty
319
hmm ... z jakas wieksza empe3 cos kolo 65mb i jakas fotka ... i przy wiekszych plikach wiesza sie:/ nie wiem moze mam za duzo procesow otwartyh ... ale mam tylko podstawowe:/
 

Wojass

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2003
Posty
347
wsb cos nie trawi duzych plikow, z drugiej strony duze pliki ciezko komus wysłac na e-mail lub mowic komus zeby sobie zassał fotke 100MB
smile.gif
 
Do góry Bottom