Zamknięcie tematu

Status
Zamknięty.

I3L4D3

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 20, 2008
Posty
178
Witam!

Chciałbym na dzień dobry poweidzieć co myślę i nie mam zamiaru dostać za to warna, czy coś w tym stylu...

Stwierdziłem że przyda się ludziom jak napisać w WinApi dodawanie wartości do rejstru (bo jest to mniej wykrywalne przez AV, waży mniej i zajmuje mniej kodu)...

Link do topicu:
Kod:
http://www.haker.com.pl/index.php?showtopic=42951

Jakiś uprzejmy modo-dureń postanowił zamknąć temat, bo chyba stwierdził że on to potrafi - a inni nie koniecznie muszą...
Temu modo-durniowi dziękuje za zamknięcie i niech go kiedyś kopnie w tyłek taki zaszczyt olania...

Liczyłem na przyklejenie - z pewnością nie jednej osobie by się to przydało, ale jakiś palant postanowił upomnieć użytkownika Bezel21, i nie mógł przy okazji podkleić tego tematu. Jestem ciekaw co za palant myśli że jest takim PRO, PRO, PRO... PRO, PRO - że wie wszystko na temat Delphi i WinApi...



Dziękuję za możliwośc wypowiedzenia się i mam nadzieję że w końcu temat ten spotka się z należytym szacunkiem!!
 

I3L4D3

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 20, 2008
Posty
178
Ale sam nie mogę go przykleić...
Coś słabą organizację macie na tym forum - kiedyś to forum było "potężne" i żeby dowiedzieć się czegoś - nie trzeba było tyle prosić...
Teraz wszyscy robią wszystko z wielką łaską i niechęcią...
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
Ten tez Ci zamknę !!

A za:

-modo-dureń
-jakiś palant

a nie za wypowiedzenie swoich mysli zawieszam Twoje konto na 3dni
 

Wojtek

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2007
Posty
546
Sie chłopak zbulwersował ...
Dziękuję za możliwośc wypowiedzenia się i mam nadzieję że w końcu temat ten spotka się z należytym szacunkiem!![/b]
Jeśli wymagasz szacunku od innych było by miło gdybyś sam go okazał.
ale jakiś palant postanowił upomnieć użytkownika Bezel21[/b]
Pozdrawiam
<
przy okazji zerknij co ten 'palant' napisał w upomnieniu, nie wiem jak Tobie, ale mi i innym userom pewnie też, przeszkadza czcionka kilkanaście razy większa od normalnej.
i nie mógł przy okazji podkleić tego tematu[/b]
No niestety ... nie będę przyklejał kilku linijek gotowego kodu, jeśli ktoś ma inne zdanie najwyżej to zrobi, - i tyle
<

żeby dowiedzieć się czegoś - nie trzeba było tyle prosić...[/b]
Człowieku ... ile ja sie naprosiłem na pw, żeby ludzie nie pisali dwóch postów pod sobą ... albo nie zakładali identycznych tematów w różnych działach ... no cóż 'lajf is brutal'...
Ale sam nie mogę go przykleić...[/b]
Może jeszcze frytki do tego ? Na szczęście to nie bar samoobsługi.
Coś słabą organizację macie na tym forum[/b]
Dlaczego to zawsze mówią userzy, którzy zostali 'niesłusznie' 'pokarani' przez moda, przykro mi, że tak myślisz, ale spróbuj spojrzeć na tą sprawę z innej perspektywy, - perspektywy tego 'palanta'... 'palanta' który chce tak samo jak Ty (a po twoim poście domyślam sie, że chcesz), żeby tu był porządek, ale wcale w Tym nie pomagasz... więc zastanów się kto naprawde jest palantem. (bez obrazy)
Jestem ciekaw co za palant myśli że jest takim PRO[/b]
Było by miło gdybyś następnym razem dawkował emocje i zwracał większą uwagę na słowa...

... nie Ty pierwszy i nie ostatni, pozdrawiam serdecznie jeszcze raz.


Wojtek.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom